Intro kanioningowe – Palfau


Szczegóły wydarzenia


…czyli ostatni w sezonie 2018 weekendowy wyjazd kanioningowy dla zupełnie początkujących.

 

Obejrzałeś już wszystkie przerażające filmy kanioningowe na Youtube? Widoczki są świetne, ale myślisz sobie że te wszystkie skoki, sznurki i zjazdy są chyba nie dla Ciebie? Chciałabym spróbować, ale się boję / nie mam czasu / nie mam z kim / nie znam się na tym / wsiorbie mnie jeszcze coś ? Być może, ale jest okazja spróbować i przekonać się, jak to jest na prawdę 😉
Już za miesiąc organizujemy Kanioningowe Intro, czyli wstępne szkolenie, na którym możesz spróbować kanioningu pod okiem instruktora w dwóch łatwych, a do tego bardzo fajnych kanionach.

Wyjazd jest weekendowy, więc nie potrzebujesz dodatkowego urlopu. Nie musisz być wspinaczem, grotołazem czy olimpijczykiem w skokach do wody. Zapewniamy specjalistyczny sprzęt, instruktaż i całe kanioningowe know-how. Wyjazd ma charakter szkoleniowy, a program dostosowany jest do osób bez doświadczenia w technikach kanioningowych. Wcześniej zaczynamy od jednodniowego wstępu do technik linowych na jurajskich skałach, więc można się jeszcze sprawdzić przed wyjazdem.

Termin – wyjazd w piątek 24 sierpnia ok godz. 17:00, powrót niedziela 26 sierpnia ok. godz. 23:00
Miejsce – Gesause, Austria.
Dojazd – własny; około 5 godzin jazdy od granicy.
Noclegi – namioty, pole campingowe.

Wymogi:
– umiejętność pływania i brak panicznego lęku wysokości,
– co najmniej przeciętna kondycja i sprawność fizyczna,
– podstawowy sprzęt biwakowy – śpiwór, karimata, namiot, itp.

Szczegółowe informacje i zapisy – Olo Dobrzański, olo@v7a7.pl, tel 664528650.